کفپوش اپوکسی ورزشی

کفپوش های اپوکسی ورزشی دارای وزن بسیار سبکی هستند و پس‌ از نصب، سطحی بسیار یکپارچه و مقاوم را ایجاد می‌ کنند. این نوع از کفپوش های اپوکسی پس‌ از اجرا، هیچ‌ گونه گرد و غباری را به خود جذب نکرده و در رنگ‌ های بسیار متنوعی قابل اجرا هستند. کفپوش‌ های اپوکسی ورزشی نیاز به نگهداری خاصی نداشته، به‌ راحتی تمیز می‌ شوند و دارای ماندگاری بسیار طولانی مدتی می‌ باشند. انجام ورزش‌ های توپی بر روی کفپوش‌ های اپوکسی ورزشی بسیار راحت‌ تر بوده و جهت عدم بازتاب نور به چشم ورزشکاران، لایه بیرونی آن‌ ها به‌ صورت پوست پرتقالی اجرا می‌ شود.

ویژگی‌ های کفپوش اپوکسی ورزشی

از جمله ویژگی‌ های کفپوش اپوکسی ورزشی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ایجاد سطح یکپارچه و هموار

کفپوش های اپوکسی ورزشی جهت نصب، نیاز به زیرسازی اصولی و کاملاً استاندارد داشته بنابراین پس‌ از اجرا، سطح بسیار یکنواخت و یکپارچه ای را ایجاد می‌ نمایند. این کفپوش ها هیچ‌ گونه درز و شکافی بر روی خود نداشته و به‌ همین دلیل مکان مناسبی برای رشد باکتری، میکروب، قارچ و غیره نمی باشند.

 • اصطکاک مناسب

یکی از ویژگی‌ های بسیار مهم موجود در کفپوش‌ های اپوکسی ورزشی، اصطکاک مناسب در این نوع از کفپوش ها به دلیل فرمول خاص به‌ کار رفته در آن‌ ها می‌ باشد. کفپوش‌ های اپوکسی موجود در سالن‌ های ورزشی، به‌ هیچ‌ عنوان سبب سر خوردن ورزشکاران در حین دویدن و حرکات داینامیکی نشده و اصطکاک مناسبی را جهت عدم لیز خوردن ایجاد می‌ نمایند.

 • امکان شستشو

کفپوش های اپوکسی ورزشی در برابر نفوذ نم و رطوبت بسیار مقاوم هستند و از سطح زیرین خود در برابر آب محافظت می‌ نمایند. بنابراین شستشو و تمیز کاری این نوع از کفپوش ها بسیار راحت بوده و به‌ سرعت نیز خشک می‌ شوند. همچنین به دلیل سطوح یک دست و یکپارچه کفپوش‌ های اپوکسی و عدم هیچ‌ گونه چاله و فرورفتگی در آن‌ ها، سبب تجمع آب در سطح سالن نشده و توسط تجهیزات و پاک‌ کننده‌ های موجود به‌ راحتی تمیز و خشک می‌ شوند.

 • تنوع رنگ

یکی دیگر از ویژگی‌ های کفپوش اپوکسی ورزشی، تنوع بالای رنگ در این نوع از کفپوش های اپوکسی و همچنین تأثیر مثبت آن در روحیه ورزشکاران است. این نوع از کفپوش های اپوکسی قابلیت اجرای طرح‌ ها و قواعد بازی بر روی خود در رنگ‌ های متنوع را داشته و به شکلی بسیار تمیز و منحصر به‌ فرد طراحی و اجرا می‌ شوند.

مزایای استفاده از کفپوش اپوکسی ورزشی

از جمله مزایای استفاده از کفپوش اپوکسی ورزشی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مقاوم در برابر اشعه مضر آفتاب و نور خورشید
 • قابلیت جذب بالا در برابر ضربه در اثر برخورد توپ و سایر لوازم ورزشی
 • دوام و ماندگاری بسیار بالا و طول عمر آن تا بیش‌ از ۲۰ سال
 • عدم لغزش و ایجاد اصطکاک مناسب
 • قابلیت ایجاد طراحی و تنوع بسیار بالا در رنگ
 • نگهداری آسان و قابلیت شستشو
 • مقرون‌ به‌ صرفه به دلیل مقاومت و دوام بسیار بالا
 • عدم آسیب‌ دیدگی ورزشکاران در حین بازی و ورزش
 • چسبندگی بالا به سطوح سیمانی، بتنی و غیره
 • عدم ترک خوردگی و سایش و همچنین مقاوم در برابر تنش‌ های مکانیکی

در پایان

شرکت رادین پوشش زرین در زمینه تولید پوشش‌ های محافظتی، صنعتی، کفپوش‌ های پلی اورتان ورزشی، کفپوش‌ های اپوکسی، انواع رنگ‌ اپوکسی و غیره مشغول به فعالیت بوده و دارای سال‌ ها سابقه در این حرفه می‌ باشد. مجموعه رادین علاوه‌ بر تولید و ارائه محصولات خود در کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب، خدمات اجرایی آن‌ ها را نیز توسط تیم متخصص و حرفه‌ ای خود به مشتریان ارائه می‌ دهد. همچنین لازم به ذکر است که تمامی کفپوش های صنعتی شرکت رادین، از ۲ سال ضمانت نامه بی‌ قید و شرط برخوردار بوده و عزیزانی که قصد کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید کفپوش های اپوکسی ورزشی را دارند، می‌ توانند توسط شماره‌ های موجود در سایت اصلی با این مجموعه تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایند.


اینجا بخوانید: سؤالات متدوال رنگ و پوشش های اپوکسی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *